Mieszkania Nadrzeczna 2

W sąsiedztwie zakończonej budowy osiedla „Nadrzeczna 1” Mieszkania z ogrodami, w północnej części miasta Bolesławiec powstaje zespół kameralnych budynków w niskiej zabudowie szeregowej o ciekawej, czystej w formie architekturze, przepięknie zlokalizowane w pobliżu terenów rekreacyjnych przy bolesławieckim wiadukcie.

„Nadrzeczna 2” to kolejna inwestycja wrocławskiego dewelopera realizowana w otoczeniu zieleni w bliskim sąsiedztwie rzeki. Prezentujemy 28 mieszkań w dwukondygnacyjnej zabudowie szeregowej, wszystkie trzypokojowe, funkcjonalnie zaprojektowane z ogródkami, balkonami i miejscami postojowymi.

Budynki charakteryzuje podział w płaszczyźnie poziomej (góra-dół). Lokale na parterze z bezpośrednim dostępem do ogrodu, dodatkowym schowkiem pod schodami oraz miejscem na szafę wnękową w przedpokoju. W opcji możliwość zwiększenia powierzchni mieszkań drugiej kondygnacji w ramach oferowanego w standardzie pakietu Antresola Plus (w skład wchodzą: okna dachowe, konstrukcja stropu z otworem na schody, podejścia instalacji).

Kontakt >

KOMUNIKAT DEWELOPERA – 04.04.2020 r.

„Szanowni Państwo”,

w obliczu pandemii COVID-19 i w następstwie bieżących wydarzeń, które w różnym stopniu wpływają na wszystkie gałęzie gospodarki, wprowadzone ogólnokrajowe środki ostrożności pragniemy poinformować Państwa, jakie działania podjęliśmy, aby zapewnić płynną i bezpieczną pracę w celu realizacji inwestycji zgodnie z planem budowy.

Nasza firma i podmioty z nami współpracujące, celem zminimalizowania nowego i nieznanego nam na taką skalę ryzyka, dążymy do zapewnienia optymalnego bezpieczeństwa, tym samym utrzymania ciągłości wszystkich procesów budowlanych i obsługi klientów w możliwie niezakłóconej formie. Kanały dystrybucji materiałów budowlanych pozostają jeszcze otwarte, jednak dostrzegając duży wzrost kosztów pośrednich naszej działalności i wyższych cen podyktowanych utrudnieniami w produkcji i logistyce materiałów (wprowadzenie środków ostrożności, środki ochrony bezpośredniej dla pracowników, koszty dojazdów oraz obsługi) informujemy, że materiały budowlane zostały zamówione z wyprzedzeniem, a bieżące dostawy zapewniają realizację aktualnych etapów budowy.

Prace przy wznoszeniu budynków organizowane są każdego dnia ze zdwojoną siłą, czego efektem jest przyspieszenie harmonogramu budowy i realizacja kolejnych etapów z wyprzedzeniem. Jesteśmy przekonani, że wykonawcy są świadomi konieczności zachowania środków ostrożności, aby zapewnić pracownikom możliwość pracy w bezpiecznych warunkach.

Biorąc pod uwagę możliwe rozwiązania prawne zapisane w „specustawie” z dnia 2 marca 2020 r. (Dziennik Ustaw 2020 r. poz. 374) oraz szereg zaleceń profilaktycznych, będziemy reagować na zmieniającą się sytuację, wprowadzając wewnętrzne środki zapobiegawcze.

Mając na uwadze możliwe inne zagrożenia, ewentualne wprowadzenie regulacji prawnych, skutkujących kolejnymi ograniczeniami, np. wstrzymanie prac budowlanych (analogicznie do zamknięcia działalności innych branż), już teraz wytrwale realizujemy kolejne etapy budowy, gwarantujące powodzenie kontynuowania aktualnej inwestycji mieszkaniowej Nadrzeczna 2, przy ul.Mostowej w Bolesławcu. Warte podkreślenia jest obecne, blisko miesięczne, wyprzedzenie względem zaplanowanego pierwotnie harmonogramu budowy.

Zapewniamy także naszych nowych, przyszłych klientów, że pomimo trudnej sytuacji i ciągłych wzrostów kosztów realizacji budowy będziemy nadal podejmować prewencyjne działania, dla utrzymania naszej obecnej oferty.

Razem, mierząc się z nieoczekiwanymi problemami, spróbujmy przetrwać ten czas.

Najlepszy adres w Bolesławcu

Mieszkania Nadrzeczna 2 oddalone są o kilka minut od centrum Bolesławca. Główną zaletą tej lokalizacji jest jej kameralność w połączeniu z dostępem do otaczających ją obiektów. Mieszkańcy mają możliwość odpoczynku i aktywnego relaksu koło domu korzystając z obiektów sportowo-rekreacyjnych, ścieżek biegowych i tras rowerowych.

W pobliżu znajdują się przedszkole, szkoła podstawowa, plac zabaw, klub fitness, siłownia, dyskont spożywczy, trzy przystanki MZK.

Wysoki komfort zapewnia bardzo dobry dojazd z centrum miasta. Wszystkie te udogodnienia spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających nabywców.

W sąsiedztwie odrestaurowanego wiaduktu po obu stronach Bobrowej Ścieżki Biegowej- zaplanowano: park sensoryczny z funkcją oddziaływania na zmysły człowieka i funkcją edukacyjną, ścieżkę dla rolkarzy, place zabaw dla dzieci młodszych i starszych, ścianki wspinaczkowe, ścieżki zdrowia, skateplazę, pumptrack, boiska do siatkówki i plażówki. Na terenie znajdzie się również miejsce na strefę imprez i plażę miejską. W planach jest również rekonstrukcja kładki pieszej nad Bobrem.

Kontakt >

Doskonała funkcjonalność

Zespół dewelopera opracował autorski projekt osiedla w oparciu o ponad 10-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości.

Doskonały układ domów północ – południe zapewnia dostęp światła słonecznego w każdym mieszkaniu przez cały dzień. Wejścia do budynków, miejsca postojowe zostaną wykonane z kostki betonowej i połączone z wybudowanym specjalnie nowym wewnętrznym dojazdem (ciąg pieszo-jezdny), a granice ogródków pomiędzy budynkami zostaną wydzielone ogrodzeniem panelowym. Lokale mieszkalne oferujemy w podwyższonym stanie deweloperskim. Wyjątkowy komfort i oszczędności w kosztach ogrzewania zapewnią rolety w każdym oknie, energooszczędny pakiet trzyszybowy i nowoczesny, kondensacyjny kocioł gazowy. Na nabywców lokali piętra czekać będą dodatkowe powierzchnie na balkonach i poddasza do dalszej adaptacji w ramach opcji ANTRESOLA PLUS.

Dla każdego lokalu mieszkalnego zostanie zapewnione miejsce postojowe, mieszkania na parterze otrzymają dostęp do ogródków w ramach umowy o wyłączne korzystanie z powierzchni wspólnej nieruchomości.

Kontakt >

Wizualizacje

Wybierz swoje wymarzone mieszkanie

Lokal mieszkalnyPowierzchniaPLUSInfoStatus
A161,2 m2ogród 89 m23 pok., 1 miejsce parkingoweWOLNY
A267,5 m2
balkon, ANTRESOLA +3 pok., 1 miejsce parkingoweWOLNY
B161,2 m2ogród 41 m23 pok., 1 miejsce parkingoweWOLNY
B267,5 m2balkon, ANTRESOLA +3 pok., 1 miejsce parkingoweREZERWACJA
C161,2 m2ogród 45 m23 pok., 1 miejsce parkingoweWOLNY
C267,5 m2balkon, ANTRESOLA +3 pok., 1 miejsce parkingoweREZERWACJA
D161,2 m2ogród 50 m23 pok., 1 miejsce parkingoweWOLNY
D2
67,5 m2balkon, ANTRESOLA +3 pok., 1 miejsce parkingoweWOLNY
E161,2 m2ogród54 m23 pok., 1 miejsce parkingoweWOLNY
E267,5 m2balkon, ANTRESOLA +3 pok., 1 miejsce parkingoweWOLNY
F161,2 m2ogród 58 m23 pok., 1 miejsce parkingoweREZERWACJA
F267,5 m2balkon, ANTRESOLA +3 pok., 1 miejsce parkingoweWOLNY
G161,2 m2ogród 62 m23 pok., 1 miejsce parkingoweSPRZEDANY
G267,5 m2balkon, ANTRESOLA +3 pok., 1 miejsce parkingoweWOLNY
H161,2 m2ogród 66 m23 pok., 1 miejsce parkingoweSPRZEDANY
H267,5 m2balkon, ANTRESOLA +3 pok., 1 miejsce parkingoweWOLNY
I161,2 m2ogród 70 m23 pok., 1 miejsce parkingoweREZERWACJA
I267,5 m2balkon, ANTRESOLA +3 pok., 1 miejsce parkingoweWOLNY
J161,2 m2ogród 75 m23 pok., 1 miejsce parkingoweSPRZEDANY
J267,5 m2balkon, ANTRESOLA +3 pok., 1 miejsce parkingoweWOLNY
K161,2 m2ogród 79 m23 pok., 1 miejsce parkingoweSPRZEDANY
K267,5 m2balkon, ANTRESOLA +3 pok., 1 miejsce parkingoweWOLNY
L161,2 m2ogród 83 m23 pok., 1 miejsce parkingoweSPRZEDANY
L267,5 m2balkon, ANTRESOLA +3 pok., 1 miejsce parkingoweWOLNY
M161,2 m2ogród 87 m23 pok., 1 miejsce parkingoweSPRZEDANY
M267,5 m2balkon, ANTRESOLA +3 pok., 1 miejsce parkingoweWOLNY
N161,2 m2ogród 199 m23 pok., 1 miejsce parkingoweREZERWACJA
N267,5 m2balkon, ANTRESOLA +3 pok., 1 miejsce parkingoweWOLNY

Biuro sprzedaży dewelopera

Dane kontaktowe

www.domboleslawiec.pl
kontakt@domboleslawiec.pl

 

Partner sprzedaży mieszkań:


Zgorzelecka 46
59-700 Bolesławiec
(+48) 572 344 554
biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl