Mieszkania Nadrzeczna 2

W sąsiedztwie zakończonej budowy osiedla „Nadrzeczna 1” Mieszkania z ogrodami, w północnej części miasta Bolesławiec powstaje zespół kameralnych budynków w niskiej zabudowie szeregowej o ciekawej, czystej w formie architekturze, przepięknie zlokalizowane w pobliżu terenów rekreacyjnych przy bolesławieckim wiadukcie.

„Nadrzeczna 2” to kolejna inwestycja wrocławskiego dewelopera realizowana w otoczeniu zieleni w bliskim sąsiedztwie rzeki. Prezentujemy 28 mieszkań w dwukondygnacyjnej zabudowie szeregowej, wszystkie trzypokojowe, funkcjonalnie zaprojektowane z ogródkami, balkonami i miejscami postojowymi.

Budynki charakteryzuje podział w płaszczyźnie poziomej (góra-dół). Lokale na parterze z bezpośrednim dostępem do ogrodu, dodatkowym schowkiem pod schodami oraz miejscem na szafę wnękową w przedpokoju. W opcji możliwość zwiększenia powierzchni mieszkań drugiej kondygnacji w ramach oferowanego w standardzie pakietu Antresola Plus (w skład wchodzą: okna dachowe, konstrukcja stropu z otworem na schody, podejścia instalacji).

Kontakt >

Program Zamieszkaj Bezpiecznie + JUŻ RUSZA !!

Dopłata – Bezpieczeństwo – Gwarancja

Zapewniając bezpieczeństwo wszystkim zainteresowanym zakupem mieszkania w inwestycji NADRZECZNA 2 oraz minimalizując ryzyko zagrożenia proponujemy Państwu usługę bezpiecznego zakupu nieruchomości w ramach programu Zamieszkaj Bezpiecznie+ Mieszkania Nadrzeczna 2. Oferujemy mieszkanie z własnym ogrodem lub balkonem, gwarancję ukończenia inwestycji, prezentacje online, spotkania bez udziału osób trzecich, korespondencyjne doradztwo kredytowe, dopłaty do rat kredytu mieszkaniowego, bezpieczne czynności notarialne, we wskazanym przez Nabywcę miejscu.

Gwarancja Najniższej Ceny – to pewność zakupu w najniższej cenie. Jeżeli w okresie 3 miesięcy od momentu podpisania umowy obniżymy ceny mieszkań w inwestycji Nadrzeczna 2, zwrócimy Państwu różnicę. Dzięki Gwarancji Najniższej Ceny nie musicie Państwo obawiać się ewentualnego spadku cen. Niezależnie od tego, co może się wydarzyć, Gwarancja zapewnia Państwu zawsze najniższą cenę w okresie 3 miesięcy od podpisania umowy.

Wsparcie kredytu mieszkaniowego – zwrot części odsetkowej raty nawet przez 3 miesiące.
Decydując się na zakup lokalu mieszkalnego w inwestycji mieszkaniowej Nadrzeczna 2 realizowanej przy ul. Mostowej w Bolesławcu, każdy Nabywca może otrzymać wsparcie w gotówce, w formie bezpośredniej darowizny wspomagającej spłatę kredytu.
Wrocławski deweloper zdecydował pomóc Nabywcom w spłacie kredytu – szczegóły w „Regulaminie Pakietu Pomocy Zamieszkaj Bezpiecznie”.

Gwarancja ukończenia inwestycji.
Inwestycja realizowana jest z własnych środków dewelopera, nadal bez konieczności finansowania kredytem bankowy. Stopień zaawansowania prac oraz wytrwała realizacja kolejnych etapów budowy, gwarantują powodzenie zakończenia w terminie inwestycji mieszkaniowej Nadrzeczna 2, przy ul. Mostowej w Bolesławcu. Warte podkreślenia jest obecne, blisko dwumiesięczne, wyprzedzenie względem zaplanowanego pierwotnie harmonogramu budowy.

Mieszkania z ogródkami „Nadrzeczna 2”.
Przygotowaliśmy stronę internetową http://domboleslawiec.pl/mieszkania-nadrzeczna-2/ , na której znajdują się szczegółowe informacje. W celu uzyskania bieżących informacji oraz możliwości umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny

Prezentacje nieruchomości/umówienie spotkania.
Proponujemy prezentację nieruchomości online, bez wychodzenia z domu lub wizytę na nieruchomości po zakończeniu pracy przez pracowników firmy budowlanej. Nieruchomość jest niezamieszkana i można ją bez problemu zobaczyć.

Korespondencyjne doradztwo kredytowe.
Finansując zakup nieruchomości z kredytu bankowego zapewniamy telefoniczny kontakt z doradcą kredytowym, mailowy oraz listowny przepływ dokumentów, wsparcie w wyborze najkorzystniejszej oferty. Po uzyskaniu pozytywnej opinii i wzoru umowy kredytu hipotecznego sprawdzimy w jakich godzinach pracują placówki i umówimy termin na podpisanie umowy, w którym będzie najmniej klientów.

Podpisanie umowy deweloperskiej w bezpiecznym miejscu lub … poza kancelarią notarialną.
Z zachowaniem wszelkich procedur bezpieczeństwa zalecanych przez Ministerstwo Zdrowia, można zawrzeć umowę deweloperską, składając podpis na dokumencie we wskazanej przez Nabywcę bezpiecznej lokalizacji, bez konieczności wychodzenia z domu, bez konieczności kontaktu z osobami postronnymi.

Najlepszy adres w Bolesławcu

Mieszkania Nadrzeczna 2 oddalone są o kilka minut od centrum Bolesławca. Główną zaletą tej lokalizacji jest jej kameralność w połączeniu z dostępem do otaczających ją obiektów. Mieszkańcy mają możliwość odpoczynku i aktywnego relaksu koło domu korzystając z obiektów sportowo-rekreacyjnych, ścieżek biegowych i tras rowerowych.

W pobliżu znajdują się przedszkole, szkoła podstawowa, plac zabaw, klub fitness, siłownia, dyskont spożywczy, trzy przystanki MZK.

Wysoki komfort zapewnia bardzo dobry dojazd z centrum miasta. Wszystkie te udogodnienia spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających nabywców.

W sąsiedztwie odrestaurowanego wiaduktu po obu stronach Bobrowej Ścieżki Biegowej- zaplanowano: park sensoryczny z funkcją oddziaływania na zmysły człowieka i funkcją edukacyjną, ścieżkę dla rolkarzy, place zabaw dla dzieci młodszych i starszych, ścianki wspinaczkowe, ścieżki zdrowia, skateplazę, pumptrack, boiska do siatkówki i plażówki. Na terenie znajdzie się również miejsce na strefę imprez i plażę miejską. W planach jest również rekonstrukcja kładki pieszej nad Bobrem.

Kontakt >

Doskonała funkcjonalność

Zespół dewelopera opracował autorski projekt osiedla w oparciu o ponad 10-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości.

Doskonały układ domów północ – południe zapewnia dostęp światła słonecznego w każdym mieszkaniu przez cały dzień. Wejścia do budynków, miejsca postojowe zostaną wykonane z kostki betonowej i połączone z wybudowanym specjalnie nowym wewnętrznym dojazdem (ciąg pieszo-jezdny), a granice ogródków pomiędzy budynkami zostaną wydzielone ogrodzeniem panelowym. Lokale mieszkalne oferujemy w podwyższonym stanie deweloperskim. Wyjątkowy komfort i oszczędności w kosztach ogrzewania zapewnią rolety w każdym oknie, energooszczędny pakiet trzyszybowy i nowoczesny, kondensacyjny kocioł gazowy. Na nabywców lokali piętra czekać będą dodatkowe powierzchnie na balkonach i poddasza do dalszej adaptacji w ramach opcji ANTRESOLA PLUS.

Dla każdego lokalu mieszkalnego zostanie zapewnione miejsce postojowe, mieszkania na parterze otrzymają dostęp do ogródków w ramach umowy o wyłączne korzystanie z powierzchni wspólnej nieruchomości.

Kontakt >

Wizualizacje

Wybierz swoje wymarzone mieszkanie

Lokal mieszkalnyPowierzchniaPLUSInfoStatus
A161,2 m2ogród 89 m23 pok., 1 miejsce parkingoweWOLNY
A267,5 m2
balkon, ANTRESOLA +3 pok., 1 miejsce parkingoweWOLNY
B161,2 m2ogród 41 m23 pok., 1 miejsce parkingoweWOLNY
B267,5 m2balkon, ANTRESOLA +3 pok., 1 miejsce parkingoweREZERWACJA
C161,2 m2ogród 45 m23 pok., 1 miejsce parkingoweWOLNY
C267,5 m2balkon, ANTRESOLA +3 pok., 1 miejsce parkingoweREZERWACJA
D161,2 m2ogród 50 m23 pok., 1 miejsce parkingoweWOLNY
D2
67,5 m2balkon, ANTRESOLA +3 pok., 1 miejsce parkingoweWOLNY
E161,2 m2ogród54 m23 pok., 1 miejsce parkingoweWOLNY
E267,5 m2balkon, ANTRESOLA +3 pok., 1 miejsce parkingoweWOLNY
F161,2 m2ogród 58 m23 pok., 1 miejsce parkingoweSPRZEDANY
F267,5 m2balkon, ANTRESOLA +3 pok., 1 miejsce parkingoweWOLNY
G161,2 m2ogród 62 m23 pok., 1 miejsce parkingoweSPRZEDANY
G267,5 m2balkon, ANTRESOLA +3 pok., 1 miejsce parkingoweWOLNY
H161,2 m2ogród 66 m23 pok., 1 miejsce parkingoweSPRZEDANY
H267,5 m2balkon, ANTRESOLA +3 pok., 1 miejsce parkingoweWOLNY
I161,2 m2ogród 70 m23 pok., 1 miejsce parkingoweREZERWACJA
I267,5 m2balkon, ANTRESOLA +3 pok., 1 miejsce parkingoweWOLNY
J161,2 m2ogród 75 m23 pok., 1 miejsce parkingoweSPRZEDANY
J267,5 m2balkon, ANTRESOLA +3 pok., 1 miejsce parkingoweWOLNY
K161,2 m2ogród 79 m23 pok., 1 miejsce parkingoweSPRZEDANY
K267,5 m2balkon, ANTRESOLA +3 pok., 1 miejsce parkingoweWOLNY
L161,2 m2ogród 83 m23 pok., 1 miejsce parkingoweSPRZEDANY
L267,5 m2balkon, ANTRESOLA +3 pok., 1 miejsce parkingoweWOLNY
M161,2 m2ogród 87 m23 pok., 1 miejsce parkingoweSPRZEDANY
M267,5 m2balkon, ANTRESOLA +3 pok., 1 miejsce parkingoweWOLNY
N161,2 m2ogród 199 m23 pok., 1 miejsce parkingoweREZERWACJA
N267,5 m2balkon, ANTRESOLA +3 pok., 1 miejsce parkingoweWOLNY

Biuro sprzedaży dewelopera

Dane kontaktowe

www.domboleslawiec.pl
kontakt@domboleslawiec.pl

 

Partner sprzedaży mieszkań:


Zgorzelecka 46
59-700 Bolesławiec
(+48) 572 344 554
biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl