Mieszkania Nadrzeczna 2

W sąsiedztwie zakończonej budowy osiedla „Nadrzeczna 1” Mieszkania z ogrodami, w północnej części miasta Bolesławiec powstaje zespół kameralnych budynków w niskiej zabudowie szeregowej o ciekawej, czystej w formie architekturze, przepięknie zlokalizowane w pobliżu terenów rekreacyjnych przy bolesławieckim wiadukcie.

„Nadrzeczna 2” to kolejna inwestycja wrocławskiego dewelopera realizowana w otoczeniu zieleni w bliskim sąsiedztwie rzeki. Prezentujemy 28 mieszkań w dwukondygnacyjnej zabudowie szeregowej, wszystkie trzypokojowe, funkcjonalnie zaprojektowane z ogródkami, balkonami i miejscami postojowymi.

Budynki charakteryzuje podział w płaszczyźnie poziomej (góra-dół). Lokale na parterze z bezpośrednim dostępem do ogrodu, dodatkowym schowkiem pod schodami oraz miejscem na szafę wnękową w przedpokoju. W opcji możliwość zwiększenia powierzchni mieszkań drugiej kondygnacji w ramach oferowanego w standardzie pakietu Antresola Plus (w skład wchodzą: okna dachowe, konstrukcja stropu z otworem na schody, podejścia instalacji).

Kontakt >

KUP MIESZKANIE z wykończeniem „pod klucz” !! Gotowe, wykończone mieszkanie,
wprowadź się do wymarzonych czterech kątów, zaraz po zrealizowaniu wszystkich formalności. Standard wykończenia (panele, płytki, armatura, gładzie, zagruntowane i pomalowane ściany, drzwi, oświetlenie).
I PIĘTRO: 3 pokojowe mieszkanie (67,5 m2) z balkonem, opcja ANTRESOLA PLUS – dodatkowo ok 32 m2 !!

W ramach programu Zamieszkaj Bezpiecznie+ Mieszkania Nadrzeczna 2, oferujemy mieszkanie z własnym ogrodem lub balkonem, GWARANCJE NAJNIŻSZEJ CENY, gwarancję ukończenia inwestycji, prezentacje online, spotkania bez udziału osób trzecich, korespondencyjne doradztwo kredytowe, dopłaty do rat kredytu mieszkaniowego, bezpieczne czynności notarialne i kredytowe.

Najlepszy adres w Bolesławcu

Mieszkania Nadrzeczna 2 oddalone są o kilka minut od centrum Bolesławca. Główną zaletą tej lokalizacji jest jej kameralność w połączeniu z dostępem do otaczających ją obiektów. Mieszkańcy mają możliwość odpoczynku i aktywnego relaksu koło domu korzystając z obiektów sportowo-rekreacyjnych, ścieżek biegowych i tras rowerowych.

W pobliżu znajdują się przedszkole, szkoła podstawowa, plac zabaw, klub fitness, siłownia, dyskont spożywczy, trzy przystanki MZK.

Wysoki komfort zapewnia bardzo dobry dojazd z centrum miasta. Wszystkie te udogodnienia spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających nabywców.

W sąsiedztwie odrestaurowanego wiaduktu po obu stronach Bobrowej Ścieżki Biegowej- zaplanowano: park sensoryczny z funkcją oddziaływania na zmysły człowieka i funkcją edukacyjną, ścieżkę dla rolkarzy, place zabaw dla dzieci młodszych i starszych, ścianki wspinaczkowe, ścieżki zdrowia, skateplazę, pumptrack, boiska do siatkówki i plażówki. Na terenie znajdzie się również miejsce na strefę imprez i plażę miejską. W planach jest również rekonstrukcja kładki pieszej nad Bobrem.

Kontakt >

Doskonała funkcjonalność

Zespół dewelopera opracował autorski projekt osiedla w oparciu o ponad 10-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości.

Doskonały układ domów północ – południe zapewnia dostęp światła słonecznego w każdym mieszkaniu przez cały dzień. Wejścia do budynków, miejsca postojowe zostaną wykonane z kostki betonowej i połączone z wybudowanym specjalnie nowym wewnętrznym dojazdem (ciąg pieszo-jezdny), a granice ogródków pomiędzy budynkami zostaną wydzielone ogrodzeniem panelowym. Lokale mieszkalne oferujemy w podwyższonym stanie deweloperskim. Wyjątkowy komfort i oszczędności w kosztach ogrzewania zapewnią rolety w każdym oknie, energooszczędny pakiet trzyszybowy i nowoczesny, kondensacyjny kocioł gazowy. Na nabywców lokali piętra czekać będą dodatkowe powierzchnie na balkonach i poddasza do dalszej adaptacji w ramach opcji ANTRESOLA PLUS.

Dla każdego lokalu mieszkalnego zostanie zapewnione miejsce postojowe, mieszkania na parterze otrzymają dostęp do ogródków w ramach umowy o wyłączne korzystanie z powierzchni wspólnej nieruchomości.

Kontakt >

Wizualizacje

Wybierz swoje wymarzone mieszkanie

Lokal mieszkalnyPowierzchniaPLUSInfoStatus
B267,5 m2mieszkanie wykończone, antrsola w stanie deweloperskim
3 pok., 1 miejsce parkingoweREZERWACJA
C267,5 m2balkon, strych, mieszkanie wykończone3 pok., 1 miejsce parkingoweWOLNY
H267,5 m2balkon, strych3 pok., 1 miejsce parkingoweWOLNY
I267,5 m2balkon, strych3 pok., 1 miejsce parkingoweWOLNY
J267,5 m2balkon, strych3 pok., 1 miejsce parkingoweWOLNY
K267,5 m2balkon, ANTRESOLA +3 pok., 1 miejsce parkingoweREZERWACJA

Biuro sprzedaży dewelopera

Dane kontaktowe

www.domboleslawiec.pl
kontakt@domboleslawiec.pl

 

Partner sprzedaży mieszkań:


Zgorzelecka 46
59-700 Bolesławiec
(+48) 572 344 554
biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl